Pergoly Přístřešky Chatky Altány Ploty
 


Provozovatel:
Jaroslav Zlámal
IČ: 75730138
Pivín 65
e-mail: info@truhlarstvizlamal.cz


Návštěvy
Celkem:1327
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Pergoly
Zahradní pergoly

V posledních letech se staly hitem zahrad zejména zahradní pergoly. Vynikající místo pro zahradní posezení v klidu a soukromí, na vlastním pozemku, většinou zastřešené, zahradní pergoly poskytují ideální místo k odpočinku.

Grilování, odpočinkové setkání s přáteli. Báječné místo pro relaxaci a uvolnění. Klid v rodinném kruhu vám poskytne jedině pergola vyrobená z kvalitního dřeva.

Výhody zahradní pergoly

Mezi základní výhody zahradní pergoly patří bezesporu ochrana proti nepříjemným vlivům počasí. Když venku svítí ostré slunce, tak právě zahradní pergola bez větších problémů ochrání a zastíní prostranství, na kterém odpočíváte. Díky střeše je zachyceno ostré pálení slunce a možný větrák uvnitř zahradní pergoly poté rozvíří vzduch.

Pergola ale také skýtá důmyslnou ochranu proti dešti. Přes léto sice moc neprší, ale na konci jara, kdy už je relativně teplo, jistě přijde zahradní pergola se střechou svým uživatelům vhod. Ochrana zahradní pergoly se vztahuje i na všudypřítomný vítr. Dobře postavená zahradní pergola je většinou někde v závětří, takže vás například při hraní karet anebo při různé práci s papíry vítr neohrozí.
Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2020 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v