Pergoly Přístřešky Chatky Altány Ploty
 


Provozovatel:
Jaroslav Zlámal
IČ: 75730138
Pivín 65
e-mail: info@truhlarstvizlamal.cz


Návštěvy
Celkem:1326
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Altány
Altány

Zahradní altány Vám poskytnou příjemné posezení u snídaně, oběda, nebo večeře s výhledem do zahrady. Ve Vašem altánku si můžete číst svojí oblíbenou knížku a nebo jen tak odpočívat uprostřed přírody. Altán je pro romantiky pohlazením na duši. V nových zahradách jsou altány často nejrychlejší řešení, jak vytvořit stinné místo. Uzavřené altány takzvané besídky se stávájí oázou klidu pro pozorování okolní zahrady i za chladnějšího, nebo deštivého počasí. Pokud máte větší pozemek, naskýtá se možnost vystavět altány s kuchyní, krbem a posezením pro rodinu a přátele. Altány se často vytvářejí na míru, aby dobře korespondovaly s domem a typem Vaší zahrady.

Altány lze vybavit podlahou ze dřeva či kompozitu, trelážemi, okrasnými truhlíky a zahradním nábytkem. Většinou jsou hotové altány vybaveny jen základní pískovanou lepenkou a chcete-li zdobnější střešní krytinu, je třeba ji přiobjednat.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2020 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v